I Haderslev står dette lille elegante oplyste cykelskur med en flot transparent sideafdækning så man ikke bakker ud i folk der kommer gående om hjørnet.
Cykelskuret S198 er 6 meter langt og med sideafdækning og BASES lamper så man kan se når cyklen skal låses op. Cykelskuret er ført helt hen til bagdøren i bygningen, hvilket gør det nemmere i dårligt vejr at komme ind og ud af den.
Denne overdækning kan benyttes til mange andre formål f.eks. brænde, udekøkken mv.
Læs mere om BASES forskellige løsningsmodeller her

BASES carporte matcher æstetisk til alle hustyper og moderne biler. De er vedligeholdelsesfri og modulopbygget, således at de mange variationsmuligheder kan tilpasses den enkelte brugers behov. Produktet egner sig ikke alene til carporte ved privat beboelse men er også velegnet til virksomheder og institutioner.
Vores carporte er modulopbygget for størst mulig fleksibilitet og i bredest mulig omfang at skulle være vedligeholdelsesfri.
Vores carporte er modulopbygget for størst mulig fleksibilitet og i bredest mulig omfang at skulle være vedligeholdelsesfri.

© 1998-2026 bygogbolig.dk ApS